logo_ortodent
infolinia. +48 607 331 298 ul. Fredry 5/1, Tarnów

O firmieOrto-Dent Centrum Frezowania Lava jest drugim w południowej Polsce laboratorium, w którym można wykonać podbudowy cyrkonowe z tlenku cyrkonu LAVA.
Firma powstała w 2008 roku i na początku działalności zajmowała się głównie ortodoncją, a ofertę swoją kierowała przeważnie na rynek lokalny.
W 2011 roku został zakupiony system CAD/CAM firmy 3M Espe i od tego momentu wykonujemy podbudowy koron i mostów z tlenku cyrkonu.
Firma posiada skaner optyczny Lava Scan ST, frezarkę Lava CNC 240,piec Lava Furnance 200 oraz oprogramowanie CAD/CAM z funkcją obsługi skanera i frezarki. Urządzenia takie jak te, pozwalają m.in. na frezowanie cyrkonu pod koronę.
Dzięki temu nasza oferta jest skierowana do pracowni dentystycznych na terenie całego kraju. Nasze prace dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami oraz korzystania z naszej oferty, niezależnie od tego, czy chodzi o frezowanie cyrkonu pod koronę, czy też inne elementy z szerokiej gamy propozycji naszej firmy.